הסיפור שלנו

 

סיפור המותג שלנו 

אלגל היא סיפור שהחל באיש אחד, עם תשוקה לעיצוב וחדשנות ואהבה לבני אדם, ומגיע מתוך ההבנה שחדר הרחצה הפרטי של כל אחד בביתו יכול בקלות להפוך למרכז ספא פרטי של רוגע ופינוק, אבל מעבר לכל – אלגל היא מותג שחותר לשפר את איכות החיים של אנשים.

מייסד החברה בחר בשם המותג כך שיורכב מההברה הראשונה של שמם של שני בניו אלדר ו- גלעד. לקראת הקמת "הבייבי" השלישי שלו – החברה עצמה "אלגל". הקמת עסק חדש דורשת השקעה של משאבים שונים כמו זמן, ידע וכסף אך בעיקר השקעה וטיפוח, חום ואהבה בדיוק כמו בגידול ילדים.

המותג אלגל פועל ושואף להביא לחברה הישראלית פתרונות יצירתיים, חדשנות, קידמה, עיצובים חדשניים והובלת מגמות עולמיות עיצוביות של חדרי הרחצה והמטבח בדרך עסקית מהנה שמקדמת טוב.

אלגל היא מותג ששואף לשפר את איכות חיי האנשים על ידי הפיכת החללים הבסיסיים בביתו של כל אדם כמו חדר הרחצה והמטבח לחללים משמעותיים בעלי ערך מוסף עבור כל אחד ואחת מאתנו.

מותג החברה שלנו מכיל תחומים רבים – הוא מספק מענה למגמות עיצוביות וטרנדים עכשוויים ואיכות חיים יחד עם הנאה וכיף, ולצד המוצרים, הטכנולוגיות והחדשנות, המותג פועל מתוך ערכים ואחריות.

 

החזון שלנו

לחולל פלאות בחללים הבסיסיים ביותר…

חזון זה מניע אותנו להעשיר את איכות חייהם של אנשים באמצעות פיתוח מוצרים ייחודיים, עיצובים חדשניים, מגמות עיצוביות ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

לחולל פלאות בשינוי התפיסה העיצובית והפונקציונלית של החללים המשמעותיים יותר בכל בית – המטבח וחדר הרחצה.

המטבח כבר מזמן לא חלל שמבשלים בו, חדר האמבטיה כבר מזמן לא חלל שמתרחצים בו. החללים הללו מקבלים בימינו משמעות רחבה ועמוקה בתפיסה הפונקציונלית שלהם ומה שהם משמשים עבורנו בחיי היום יום.

המטבחים היום פתוחים ורחבים ומשמשים לרוב כמרכז הבית וכנקודת מפגש של בני הבית בה הם יושבים יחד משוחחים ומתעדכנים כפי ששימש בעבר הסלון.

חדר הרחצה, קטן עד גדול, משמש בכל בית כמרכז של רוגע, שקט ואינטימיות, כולנו רוצים חדר רחצה מפנק כמו בבית מלון או ספא.

זהו המקום שבו אנחנו נהנים ממירב הפרטיות ללא הפרעות ובעידן שבו המודעות לטיפוח הגוף והנפש עולה וגוברת, הזמן שאנו שוהים בחלל זה מקבל משמעות וערך מוסף בעל חשיבות רבה אף יותר.

 

הערכים שלנו

אכפתיות ותעוזה : האכפתיות מתבטאת בתשומת לב, קשב ודאגה ללקוחות, לצרכנים, לעובדים, לסביבה שלנו ולקהילה בה אנו פועלים. התעוזה משקפת את התשוקה שלנו להתמודד עם אתגרים וקשיים ולתור אחר רעיונות חדשים למען הצלחות עתידיות. האכפתיות מנטרלת את הסיכונים הכרוכים בתעוזה ומעניקה לנו את האיזון הנכון לפעול בעוצמה ובאומץ.

להט ואחריות : הלהט שלנו מתבטא בחדוות היצירה, בתשוקה אמיתית, בשמחת ההתחדשות של לקוחותינו ובצורך שלנו להגשים ללקוחותינו חלומות עיצוביים ולשמח. לקיחת אחריות מלאה מלווה אותנו במהלך העשייה שלנו, כחברה המחויבת כלפי הצרכנים, הסביבה, המוצרים, השותפים והעובדים שלנו, לצד אחריותנו למשחק הוגן. אנו מקפידים לנהוג באחריות ובמסירות גם בלהט העשייה.

רעות ועבודת צוות: אנחנו מאמינים ביכולת של עבודת צוות, ולצד רוח הצוות הנושבת בין עובדי החברה, חרתנו על דגלנו את השותפות כערך – הן עם השותפים האסטרטגיים שלנו, עם הלקוחות, עם המשווקים והצרכנים שלנו.

 

החיבור בין החזון והערכים שלנו

מעצב את האופן בו אנחנו פועלים ומחייב אותנו לבחון כל דבר מחדש, לשפר את הקיים, להגיע ליותר אנשים ומגזרים המרכיבים את החברה הישראלית עם קונספטים ייחודיים, פתרונות חדשניים, מוצרים המשפרים את איכות חייהם, ולקיים פעילות עסקית המייצרת ערך גבוה לכל מי שנמצא בקשר עם החברה שלנו.