החטיבה העסקית

קבלנים? קמעונאים או משווקים בענף הסניטריה וחדרי האמבטיה? יש לכם הזדמנות לאפשר ללקוחותיכם ליהנות מחללי אמבטיה קסומים ומפנקים בעיצובים ייחודיים ועל זמניים. אנו ב-elgal מייבאים ומספקים מוצרי סניטריה וריהוט לחדרי אמבטיה הישר מהמותגים המובילים בעולם, ומפתחים מוצרים סניטריים מתקדמים וחדישים בהתאמה אישית.

elgal All in One Place

אצלנו תמצאו את כל מה שדרוש על מנת לתכנן חלל אמבטיה יוקרתי או סטנדרטי, כולל כל האביזרים הנדרשים ותוך שילוב של הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות בשוק. אנו דוגלים בחדשנות תמידית וחותרים לשפר את חייהם של לקוחותינו מקצה לקצה עם ניסיון של למעלה מ-30 שנים בענף. באפשרותנו ליצור מוצר מאפס ולהתאימו לדרישותיכם ולדרישות לקוחותיכם עד מלוא שביעות הרצון המלאה.

הצוות שלנו ישמח לספק לכם הזמנות בכל קנה מידה, ולסייע לכם בקלות לתכנן חללים בעיצובים מיוחדים, כולל מערכות ספא חלומיות.

איכות המוצרים שלנו

ב-elgal אנו מקפידים שכל חומרי הגלם והמוצרים יהיו באיכות הגבוהה ביותר ובעלי עמידות מקסימלית לחדרי אמבטיה, ולמשך שנים רבות. בנוסף, מתבצעות בקרות איכות עבור כל מוצר, מה שמבטיח לכם שקט תעשייתי וראש שקט לאורך כל הדרך. אנו היבואנים הבלעדיים של המותג האיכותי והבינלאומי VitrA בישראל וערוכים לכל עיצוב, דרישה ובקשה מכם.

החטיבות העסקיות שלנו

על מנת לעמוד בדרישות השוק העסקי ההולך וגדל, elgal הקימה 2 חטיבות המעניקות שירותים ייחודיים ללקוחות עסקיים:

חטיבה קבלנית

החטיבה מורכבת מצוות מנוסה המעניק שירותים לקבלנים הגדולים בענף. הצוות עומד לשירותכם בכל עת ומספק הזמנות בעיצובים ייחודיים ובלעדיים ובכל כמות שתידרש, הן למלונות והן לבניין חדש מקבלן. כך, קבלנים יכולים להזמין ולאתר את כל המוצרים במקום אחד ובהיקף גדול, מהלך שחוסך לא מעט התרוצצויות ובזבוז משאבים רבים.

חטיבה סיטונאית

חטיבה זו עוסקת במתן מענה ושירותים עבור מכירת מוצרים סניטרים, באיכות הגבוהה ביותר בענף. צוות elgal עומד לרשות כל חנויות ורשתות הקרמיקה, ומעניק את שירותיו בפריסה ארצית לעסקים קטנים, בינוניים, גדולים, מוסדות וארגונים גדולים. צוות החטיבה ערוך עבור כל צורך וכמות שתידרש ומספק מותגים מכל העולם, לרבות VitrA כיבואנים בלעדיים.

בין לקוחותינו המרוצים

בין לקוחותינו הרבים והמרוצים נמנים מלונות אסטרל, רשת ישרוטל, מלונות בראון וקבלנים כמו שלום את נתן יזמות ובניה, י.ח. דמרי ועוד.

logo_end-03

לפרויקטים החשובים של החיים!