סיפור המותג שלנו 

חברת elgal החלה את סיפורה בשנת 1991, עם מטרה עיקרית וברורה – לחדש ולשדרג את איכות חייהם של כמה שיותר אנשים בחברה הישראלית. מאז ועד היום elgal היא היבואנית הגדולה והוותיקה בישראל המספקת את כל המוצרים הסניטריים המתקדמים במקום אחד, ועוסקת בפיתוח ובייצור מוצרים חדשניים בעלי עיצובים ייחודיים ועל זמניים.

חברתנו היא היבואנית הרשמית והבלעדית של המותג הבינלאומי VitrA בישראל. בשלושים השנים האחרונות אנו מובילים במתן פתרונות ריהוט לאמבטיה וסניטריה מכל סוג, כולל מערכות ספא, סאונה וגקוזי של מיטב מותגים מרחבי העולם.

elgal – הרבה מעבר לסניטריה

יש לנו את היכולת להפוך כל חלל, קטן עד גדול, לחלל בלתי מתפשר, תוך מציאת פתרונות ייחודיים לכל צורך, רצון וחזון עיצובי של לקוחותינו העסקיים והפרטיים. 

אנו דוגלים בחדשנות תמידית וחותרים להיות חלוצים במתן מענה למגמות עיצוביות וטרנדים עכשוויים. כחלק מהחזון שלנו לשפר את הקיים, הצוות המקצועי שלנו תמיד בוחן אפשרויות חדשות ומציע מגוון רחב של פתרונות מתקדמים ואיכותיים לבתים, לעסקים, לבתי מלון ועוד. במשך כל שנות פעילותינו, הלקוח וצרכיו האישיים והמשתנים הם תמיד לנגד עינינו, וזאת כמובן תוך הענקת יחס חם ואישי ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

פתרונות ייחודים ללקוחות עסקיים

קבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים, מנהלי רשתות שיווק או מנהלי בתי מלון – elgal היא One Stop Shop עבורכם. אצלנו תיהנו מכל השירותים והמוצרים המתקדמים במקום אחד, ותחסכו לעצמכם זמן ומשאבים יקרים.

אנו כאן כדי להעניק פתרונות מהירים לכל לקוח, וערוכים לתפעול ואספקת הזמנות בכל קנה מידה. חברתנו הפכה להיות בית עבור לקוחות עסקיים, ומפעילה לנוחיות לקוחותיה שתי חטיבות עסקיות:

  1. חטיבה סיטונאית – המתמחה במכירה סיטונאית לחנויות ולרשתות הקרמיקה ברחבי הארץ.
  2. חטיבה קבלנית – המומחית במתן שירותים לקבלנים, אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה.

איכות המוצרים של elgal

חברתנו מייבאת מוצרים איכותיים ומעוצבים ממגוון מדינות שביניהן טורקיה, איטליה, אוסטריה, ארה"ב, סין ויעדים שנבחרים בקפידה על ידי הצוות המקצועי שלנו. ניתן להגיע לפגישה באולם התצוגה במטה החברה במודיעין, ולחוות מקרוב את המוצרים אותם אנו מייבאים ומפתחים, במטרה ליצור לעצמכם וללקוחותיכם חדרי רחצה קסומים ומפנקים.

איכות לשנים, עיצובים ייחודיים ופתרונות יצירתיים
אל גל, שותפים לטווח ארוך!